Haber Detayı
18 Temmuz 2020 - Cumartesi 11:17
 
Bodrum’da kadına saldırı
Bodrum’da bir kadını levyeye döven şahıs, gözaltına alınmasına rağmen serbest bırakıldı. Kadın adamın serbest kalmasından dolayı korku içinde
OLAYLAR Haberi
Bodrum’da kadına saldırı

Gümbet’te yaşayan S.P. adlı kadın kapısının çalması üzerine arkadaşlarının geldiğini sanarak kapıyı açtı. Ancak kapıda hiç tanımadığı bir erkek içeri girdi ve sırtından çıkardığı levyeyle S.P’ye vurmaya başladı. Dışarı kaçan kadın, dışarıda da darbelere maruz kaldı. Kadının bağırarak yardım istemesinden dolayı zanlı kaçtı. S.P.’nin şikayetçi olması üzerine güvenlik kameralarından belirlenen şahış yakalandı. Ancak adliyeye sevk edilen zanlı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 

KADIN KORKUYOR

Dehşet anlarını anlatan S.P. “Kapıyı çalan kişilerin yemeğe gideceğim arkadaşlarım olduğunu zannederek kapıyı açtım. Hiç tanımadığım biri önce benden para istedi. Ben silah çıkaracağını zannederek kaçmaya başladım. Arkamdan demir ile kafama vurmaya başladı. Kafamda vücumdan yaralandım. Şikayetçi olmama ve şahsın yakalanmasına rağmen savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere şahıs serbest bırakıldı. Korkuyorum. Bu kişi elini kolunu sallayarak dolaşıyor” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı