Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 16:02
 
Tanıtım Bodrum’a yakışır şekilde olacak
BOYTAV Genel Sekreteri Serkan Ceylan, Bodrum tanıtımında çağın gereklerini Bodrum’un özellikleriyle harmanlayarak doğru tanıtım çalışmalarına imza atacaklarını söyledi.
ÖZEL Haberi
Tanıtım Bodrum’a yakışır şekilde olacak

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) Genel Sekreteri Serkan Ceylan, Alp Arbak’a özel açıklamalarda bulundu. Bodrum tanıtımında eksik kalan yerleri bildiklerini belirten Ceylan, bu eksiklikleri kapatıp, Bodrum’u tüm dünyada daha da çok bilinir hale getirmek için çalıştıklarını söyledi. Bodrum’un sadece deniz, güneş turizmiyle anılmaması gerektiğini söyleyen Serkan Ceylan; “Bodrum’u ön plana çıkaracak çok önemli değerler var. Tanıtımda bu unsurları kullandığımızda bu yönde tatil isteyen turistlere hitap ediyorsunuz. Gastronomiden spora, sağlıktan tarihe kadar bir çok alanda alternatif turizm fırsatımız var. Gerek fuarlarda, gerek sosyal medyada gerekse dijital ortamda, teknolojiyi de kullanarak tanıtım çalışmalarını yapıyoruz, yapacağız. Ayağı yere sağlam basan bilgileri Bodrum’mumuzla paylaşacağız. Bu sayede turizmcimiz, esnafımız ve halkımızın doğru planlama yapmasını sağlamalıyız” dedi.

 

Tüm çalışmaları ayrıntılı şekilde Bodrum’la paylaşacaklarını söyleyen Ceylan; “Bodrum’un ihtiyaç duyduğu farklı pazarlarda araştırmalarımız devam ediyor. Bu pazarlara giderek Bodrum’u anlatıyoruz, bu ülkelerden davet ettiğimiz önemli isimleri Bodrum’a getiriyoruz. Birlikte çalışmalar yapıp maksimum fayda sağlıyoruz. Bodrum’da var olan ama eksik kalan değerleri yeniden ortaya çıkarıp tanıtım çalışmalarımızı destekleyeceğiz. Bu çalışmalarda sadece BOYTAV değil, tüm STK, turizm, basın mensuplarımız ve esnaf dostlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu birlikteliği sağlamak adına güzel çalışmalar var. Artık tanıtım Bodrum’a yakışır şekilde olacak” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı